Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Společnost TANDEM CRC CZ, s.r.o. vznikla v roce 2003 za účelem prodeje regálů italské výroby CRC a následně tento prodej rozšířila o další známé značky, včetně české firmy OZAP.

Během jednotlivých prodejů vznikla potřeba při vybavování obchodů a čerpacích stanic doplnit sortiment o pulty, vitríny a další nábytek vyrobený na míru.  Spojili jsme naše aktivity se stolárnou,  a rozšířili jsme nabídku kuchyňských linek, vestavěných skříní a jednotlivý nábytek vyrobený na míru pro domácnost a kanceláře.

Naše výroba neustále narážela na nutnost vybavení nástroji, stroji a nářadím vysoké kvality. Tuto službu nám delší dobu plnila obchodní společnost, zabývající se prodejem strojů i nástrojů pro kutily, řemeslníky i velké společnosti. Po letité spokojenosti s touto službou jsme se rozhodli se podělit o naši zkušenost a rozšířili jsme v roce 2014 naši nabídku o prodej nástrojů a vybavení stoláren, zámečnických dílen, i výrobních společností. Překvapil nás kladný ohlas této činnosti, proto jsme pro vás otevřeli nový e-shop, kde si jistě vyberete ze širokého sortimentu zboží. Pro zkvalitnění služeb v oblasti prodeje nářadí nečekanéhoi růstu obratu jsme tuto aktivitu předali obchodní firmě NAZO s.r.o.

Náš internetový obchod www.nastrojebrno.cz vám nabízí:

Stroje na opracování dřeva které jsou základem každé kvalitní stolárny, nebo nábytkářské výroby. Proto dbáme o kvalitní výběr těchto strojů, které potom slouží k výrobě úspěšného výrobku.

Jednotlivé dřevoobráběcí stroje na dřevo vybíráme pro naše zákazníky s požadavkem, aby stroj splňoval nároky na konkrétní výrobní činnost.  V naší nabídce se proto nachází jak běžná cirkulárka na palivové dřevo, hobby stroje pro kutily, tak i formátovací pily a kombinované stroje.

Při každém opracování dřeva vzniká velké množství pilin a dřevěného prachu. Jen z protahovačky je během krátké doby velká hromada hoblin. Abyste mohli ve stolárně pracovat bezpečněji, a pro větší komfort při práci osazujeme stroje výkonnými odsavači pilin, nebo odsávacími centry.

Každý stroj jsme schopni osadit kvalitními nástroji na dřevo. Pro cirkulárku nabízíme dřevokotouče, pro formátovací pilu dodáváme SK pilové kotouče na dřevo, pro spodní frézku dodáváme frézy na dřevo, pro srovnávačky hoblovací nože.

Pro obrábění masivního dřeva nabízíme frézy na dřevo v provedení HSS i s osazením plátků SK. Výběr matriálu fréz vychází z tvrdosti obráběného dřeva a objemu, stejně tak, jako přesnosti dodrženého tvaru frézování.  Pro ruční elektrické frézky můžeme dodat stopkové frézy na dřevo. Pro kvalitní hoblování, srovnávání i tloušťkování prodáváme hoblovací nože v kvalitě HSS 18%W.

Pro řezání kovových profilů a kulatiny nabízíme pilové kotouče na kov celistvé i segmentové a pilové pásy na kov.

Přejeme Vám, aby Vaše volba byla úspěšná a naše služby Vám pomohly získat ještě větší úspěch, než doposud.

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop