Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

V našem internetovém obchodě vám nabízíme:

Stroje na opracování dřeva které jsou základem každé kvalitní stolárny, nebo nábytkářské výroby. Proto dbáme o kvalitní výběr těchto strojů, které potom slouží k výrobě úspěšného výrobku.

Jednotlivé dřevoobráběcí stroje na dřevo vybíráme pro naše zákazníky s požadavkem, aby stroj splňoval nároky na konkrétní výrobní činnost.  V naší nabídce se proto nachází jak běžná cirkulárka na palivové dřevo, hobby stroje pro kutily, tak i formátovací pily a kombinované stroje.

Při každém opracování dřeva vzniká velké množství pilin a dřevěného prachu. Jen z protahovačky je během krátké doby velká hromada hoblin. Abyste mohli ve stolárně pracovat bezpečněji, a pro větší komfort při práci osazujeme stroje výkonnými odsavači pilin, nebo odsávacími centry.

Každý stroj jsme schopni osadit kvalitními nástroji na dřevo. Pro cirkulárku nabízíme dřevokotouče, pro formátovací pilu dodáváme SK pilové kotouče na dřevo, pro spodní frézku dodáváme frézy na dřevo, pro srovnávačky hoblovací nože.

Pro obrábění masivního dřeva nabízíme frézy na dřevo v provedení HSS i s osazením plátků SK. Výběr matriálu fréz vychází z tvrdosti obráběného dřeva a objemu, stejně tak, jako přesnosti dodrženého tvaru frézování.  Pro ruční elektrické frézky můžeme dodat stopkové frézy na dřevo. Pro kvalitní hoblování, srovnávání i tloušťkování prodáváme hoblovací nože v kvalitě HSS 18%W.

Pro řezání kovových profilů a kulatiny nabízíme pilové kotouče na kov celistvé i segmentové a pilové pásy na kov.

Přejeme Vám, aby Vaše volba byla úspěšná a naše služby Vám pomohly získat ještě větší úspěch, než doposud.

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop