Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}
Zabíhání pilového pásu na kov Zabíhání pilového pásu na kov
Životnost pilového pásu závisí nejen na vhodné volbě k danému materiálu, ale také na správném používání, včetně prvotním zaběhnutím pásu. Zabíhání pilového pásu na kov provedeme snížením rychlosti posuvu asi o 50 % (prodloužíme čas, potřebný k řezu na dvojnásobek) po dobu 20 minut poté lze postupně zvyšovat posuv pásu na kov na danou hodnotu pro konkrétní materiál.
Celý článek
Lepení dřeva lepidly TITEBOND Lepení dřeva lepidly TITEBOND
Lepidla TITEBOND jsou přes 65 let na trhu lepení dřevěných dílců. Lepidla se vyznačují vysokou pevností lepeného spoje a dobrou voděodolností. Značka TITEBOND je zárukou pro kvalitní lepidla pro dřevo, sololit, dřevotřísku, kůže, látky a většinu porézních materiálů. Vynikající např. pro lamelové spoje, pera a drážky, spárovky, protože poskytuje silnou počáteční lepivost v krátké době, čímž minimalizuje upínací dobu.
Celý článek
Vrtací hlavy Vrtací hlavy
Vrtací hlavy pomáhají vyvrtat přesně otvory pro různé typy dveřních pantů do dvířek. Po upnutí vrtací hlavy na stojanu vznikne jednoduchý přípravek, se kterým se pracuje velmi jednoduše. Hlavu lze vybrat z osmi druhů podle typu pantu.
Celý článek
Přípravek na dveřní zámky Přípravek na dveřní zámky
Přípravek na výrobu otvorů pro dveřní zámky vrtáním vrtačkou. S přípravkem se velice snadno pracuje, nastavování tloušťky dveří a hloubky dlabu je snadný a díky pohybu vrtačky do nahoru a dolů vytvoříte přesný a rychlý dlab pro zámky do dveří.
Celý článek
Diamantové kotouče na camentotřískové desky Diamantové kotouče na camentotřískové desky
Pilové kotouče na řezání cementotřískových materiálů značky CMT s břitovými diamantovými plátky. Kotouče zvládnou řezat velmi tvrdé materiály, jako je DuPont Corian®, cementotřískové a cementovláknité desky (Cetris, Eternit®, Swisspearl®, Fermacell®, Ivarplank®, Hardieplank®), MDF, DTD, termoplasty a sádrokarton.
Celý článek

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop