Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}
Pilové kotouče pro řezání palivového dříví Pilové kotouče pro řezání palivového dříví
Pilové kotouče na řezání palivového dřeva na cirkulárce. Levnější varianta (plechové kotouče), nebo trochu dražší pilové kotouče s břity ze slinutého karbidu, tz. sk kotouče. Pilové kotouče z nástrojové oceli se vyrábí s různými tvary zubů na rozličné použití. Pro řezání dřeva na cirkulárce z plechových kotoučů doporučujeme normu 5310 u kterých tvar zubu je nejvíce univerzální a vhodný pro příčné řezání dřevěné kulatiny. Kotouče dodáváme již vytužené, vyrovnané, rozvedené a naostřené. Prostě jen nasadit do cirkulárky a jde se řezat. Velká většina cirkulárek je osazena právě těmito kotouči. Pilové kotouče s navařenými břitovými destičkami na zubech jsou dostatečně tvrdé, aby vydrželi větší zátěž do nutného následného nabroušení. Což je oproti plechovým kotoučům slušná výhody. Je taky výhoda potřeba menšího tlaku do řezu, díky kvalitě ostří, tím se při práci jednak méně nadřeme, jednak je řez čistější, což u palivového dříví nás tolik nezajímá, ale pokud chceme na cirkulárce přeříznout dřevěné desky, tak to oceníme. Bohužel není vše jen tak skvělé a za cenu tvrdosti břity platí svou křehkostí. Pokud tedy při řezání najedete na střepinu, či hřebík, tak plechový kotouč věšinou řez zvládne, ale SK plátek má větší šanci prasknout a tím znehodnotit zub pilového kotouče. Tuto nevýhodu trochu snižují kotouče GLADIUS které mají SK plátky se speciálním tvarem ostří, který zvyšuje odolnost proti abrazivnímu a mechanickému poškození. Plátky těchto kotoučů jsou více houževnaté, proto se pily používají i pro řezání znečištěného stavebního dřeva. Nicméně, pokud nás neodradí mírně vyšší cena, než u plechových kotoučů, tak práce s SK kotouči je příjemnější a rychlejší.
Celý článek
Zabíhání pilového pásu na kov Zabíhání pilového pásu na kov
Životnost pilového pásu závisí nejen na vhodné volbě k danému materiálu, ale také na správném používání, včetně prvotním zaběhnutím pásu. Zabíhání pilového pásu na kov provedeme snížením rychlosti posuvu asi o 50 % (prodloužíme čas, potřebný k řezu na dvojnásobek) po dobu 20 minut poté lze postupně zvyšovat posuv pásu na kov na danou hodnotu pro konkrétní materiál.
Celý článek
Lepení dřeva lepidly TITEBOND Lepení dřeva lepidly TITEBOND
Lepidla TITEBOND jsou přes 65 let na trhu lepení dřevěných dílců. Lepidla se vyznačují vysokou pevností lepeného spoje a dobrou voděodolností. Značka TITEBOND je zárukou pro kvalitní lepidla pro dřevo, sololit, dřevotřísku, kůže, látky a většinu porézních materiálů. Vynikající např. pro lamelové spoje, pera a drážky, spárovky, protože poskytuje silnou počáteční lepivost v krátké době, čímž minimalizuje upínací dobu.
Celý článek
Vrtací hlavy Vrtací hlavy
Vrtací hlavy pomáhají vyvrtat přesně otvory pro různé typy dveřních pantů do dvířek. Po upnutí vrtací hlavy na stojanu vznikne jednoduchý přípravek, se kterým se pracuje velmi jednoduše. Hlavu lze vybrat z osmi druhů podle typu pantu.
Celý článek
Přípravek na dveřní zámky Přípravek na dveřní zámky
Přípravek na výrobu otvorů pro dveřní zámky vrtáním vrtačkou. S přípravkem se velice snadno pracuje, nastavování tloušťky dveří a hloubky dlabu je snadný a díky pohybu vrtačky do nahoru a dolů vytvoříte přesný a rychlý dlab pro zámky do dveří.
Celý článek

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop