Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}
Typy braní FRÉZ
Frézy na dřevo do spodních frézek mohou být v podstatě dvojího typu úběru. Hodně stolařů i kutilů se v označení strácí. Přitom je to vcelku jednoduché:
Celý článek
Pilové kotouče na dřevo Pilové kotouče na dřevo
Pilové kotouče, které jsou určené k řezání dřeva, jsou vyráběny ve dvou základních provedení. Představitelem nejstaršího způsobu výroby je pilový kotouč z nástrojové ocele (pilové kotouče z nástrojové ocele). Tyto kotouče jsou jen naostřeny a rozvedeny. Novější typ pilového kotouče na dřevo je SK kotouč s břity ze slinutého karbidu.
Celý článek
Frézy na dřevo KARNED Frézy na dřevo KARNED
Frézy na dřevo českého výrobce KARNED TOOLS, pro spodní frézky s břity ze slinutého karbidu pro opracovávání dřeva. Vhodné k upravení dřevěných hran zkosením, nebo rádiusem, popřípadě falcovací frézou srovnáním hrany do roviny. Tvarovou frézou lze vytvářet v hraně dřevěné desky různé profily.
Celý článek
Vrtací korunky MP.S Vrtací korunky MP.S
Bi-metalové vrtací korunky značky MPS pro vrtání otvorů do měkkého dřeva i tvrdých materiálů, včetně kovu. Pro kvalitní vrtání doporučujeme vrtací korunky MP.S vyráběné z bimetalové oceli 65-67 HRC, která se vyznačuje perfektní pružností, díky pružinové oceli těla a tvrdosti materiálu HSS navařovaného v pásu na tělo s obsahem kobaltu.
Celý článek
Hoblovací nože Hoblovací nože
Hoblovací nože k osazení hoblovek, protahovaček a kombinací. Jedna z prvních operací při práci ve stolárně je srovnávání a tloušťkování dřeva na požadovaný rozměr. Srovnat dřevěnou desku můžete na srovnávačkách od HOBBY po PROFI provedení. Jen je potřeba vždy odstranit jakékoliv kovové nečistoty (hřebíky, střepiny) z materiálu, aby jste si nepoškodili hoblovací nože. Nejenže byste přišli o nástroje, ale také byste museli přenastavovat a ustavovat nože nové, což mnohdy zabere dost času. Takže pozor, hoblovat, nebo protahovat jen čisté dřevěné materiály. Jistěže ne všichni potřebují hoblovací nože s břitem z SK, ale taky by nebylo vhodné používat nože DS (které se většinou dodávají v HOBBY strojích pro svou nízkou pořizovací cenu) pro větší kvalitnější práci. V naší nabídce najdete tradiční nože z materiálu HSS 18%W u kterých si nejvíce ceníme dobrý poměr kvalita / cena. Jsme schopni vám však nabídnout i hoblovací nože z ostatních materiálů.
Celý článek

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu
Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli
Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců
Moderní eshop od  Webmiumeshop