Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Způsoby dopravy

Osobní odběr

 • osobní předání v Brně, po telefonické domluvě s Ing. Zobalem (tel: 603 522 022)
 • doběrečné 45,- Kč včetně DPH

Přeprava NAZO logo-nazo-003.jpg

 • Zboží nad 20kg
 • Počet km z Brna k zákazníkovi 10,- Kč/km vč. DPH
 • Cestu účtujeme pouze k zákazníkovi, ne zpět

Přeprava Českou poštou Česká pošta

Česká pošta / balík do ruky - Informace o tom, že Česká pošta Vaši zásilku převzala do přepravy, obdržíte v avízu (SMS/e-mail). Vaše zásilka bude připravena k vyzvednutí na poště již od 24 hodin po dni podání. O tom, že zásilka je připravena k vyzvednutí, budete informováni elektronicky. Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete.

Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), abychom si byli jisti, že zásilka opravdu patří Vám.

 • Do 2 kg - tato služba je  zpoplatněna částkou 110,- Kč vč. DPH. Zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení je balík uschován na poštovní pobočce.
 • Od 2 do 5 kg - tato služba je  zpoplatněna částkou 140,- Kč vč. DPH. Zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení je balík uschován na poštovní pobočce.
 • V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme 40,- Kč včetně DPH
 • V případě zasílání zboží, které je hrazeno převodem, neúčtujeme doběrečné. Jako variabilní číslo uvádějte číslo objednávky.

Česká pošta / balík na poštu - Ve všední dny Česká pošta doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.
Před doručením balíku vám zašle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Aby vás mohli elektronicky informovat, je nutné, aby odesílatel balíku uvedl vaše správné kontaktní údaje (správně vyplněné údaje "Doručovací adresa" na objednávce).
Pokud vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.
Chcete balík doručit odpoledne? Pokud jste obdrželi SMS nebo e-mail o odeslání balíku, můžete nejpozději do půlnoci v den, kdy jste avízo obdrželi, požádat o Změnu termínu nebo způsobu doručení.

Nejdříve si ověřte, zda ve vaší lokalitě službu Odpolední doručování Česká pošta nabízí. Pokud ano, požádejte o odpolední doručování prostřednictvím internetového formuláře.
Doručovatel vás před doručováním bude telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu.

 • Do 2 kg - tato služba je  zpoplatněna částkou 90,- Kč vč. DPH. Zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení je balík uschován na poštovní pobočce.
 • Od 2 kg do 5 kg - tato služba je  zpoplatněna částkou 120,- Kč vč. DPH. Zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení je balík uschován na poštovní pobočce.
 • V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme 40,- Kč včetně DPH
 • V případě zasílání zboží, které je hrazeno převodem, neúčtujeme doběrečné. Pro získání variabilní čísla, potřebného k odeslání peněz, vyčkejte na zprávu od nás.

Přeprava PPL PPL logo.jpg

Přepravní služba / PPL - tento způsob doručení je pouze do 50 kg. Zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den. Předem dostanete avizo doručení.

CENÍK přepravy společnosí PPL PARCEL CZ PRIVATE
Hmotnost zásilky do Kč za balík včetně DPH Hmotnost zásilky do Kč za balík včetně DPH
2 kg 143,- 20 kg 265,-
5 kg 170,- 30 kg 350,-
10 kg 212,-    

 

CENÍK přepravy společnosí PPL PARCEL CZ BUSINESS
Hmotnost zásilky do Kč za balík včetně DPH Hmotnost zásilky do Kč za balík včetně DPH
2 kg 114,- 20 kg 224,-
5 kg 132,- 30 kg 288,-
10 kg 184,-    

​​

 • V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme DOBĚREČNÉ:
CENÍK doběrečného
Cena dobírky v Kč do: Doběrečné v Kč Cena dobírky v Kč do: Doběrečné v Kč
1.000,- 40,- 50.000,- 97,-
5.000,- 51,- 100.000,- 182,-
20.000,- 63,- 200.000,- 327,-
 • V případě zasílání zboží, které je hrazeno převodem, neúčtujeme doběrečné. Pro získání variabilní čísla, potřebného k odeslání peněz, vyčkejte na zprávu od nás.

Při doručování prostřednictvím PPL je nutná Vaše přítomnost, nebo přítomnost Vašeho zmocněnce na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme telefonem nebo e-mailem. V den doručení Vás bude operativně kontaktovat doručovatel DPD nebo PPL na Vámi zadaný telefonní kontakt. Doručování prostřednictvím České pošty je výhodné při Vaší nepřítomnosti na zadané adrese v den doručení. zboží si jednoduše vyzvednete na Vaší pobočce České pošty. Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv shora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k Vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Co se týká přepravní lhůty, u zboží posílaného prostřednictvím PPL je tato lhůta 24 hodin. U České pošty je to do 48 hodin. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Balíková přeprava na Slovensko

Tento způsob dopravy je pouze do 10 kg. Služba je zpoplatněna částkou 260,- Kč do 5 kg, 330,- Kč do 10 kg včetně DPH.

 • V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme 40,- Kč včetně DPH
 • V případě zasílání zboží, které je hrazeno převodem, neúčtujeme doběrečné. Pro získání variabilní čísla, potřebného k odeslání peněz, vyčkejte na zprávu od nás.

Expresní doručení Zboží skladem expedujeme do 24 hodin

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli

Široký sortiment Máme rozsáhlý sortiment od mnoha výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop